Noel Baba Hizmeti Kiralama

    Facebook'ta Paylaş

Noel baba servisi: Yılbaşının en önemli animasyonu, yılbaşı etkinliği Noel baba servisidir. Noel baba servisi alış veriş merkezlerinde, mağazalarda, sokakta , okulda ,yuvada ,yılbaşı haftasında pek çok yerde karşımıza çıkan şık bir animasyon şeklidir.

Çocukların hayallerini süsleyen Noel baba yılbaşı haftasında her yerde karşımıza çıkacaktır.

Noel baba servisi , yılbaşı partinizin belirli bir zamanında çocuklarınıza vereceğiniz hediye ve mesajı çocuklara verecektir. Çocuğunuz hazırladığınız hediyeyi ona verecektir. Alış veriş merkezinde ilgi çekmek için noel baba servisi kullanılmaktadır. Alış veriş merkezi veya mağazanızın yılbaşı promosyonları noel baba tarafından ziyaretçilere hediye edilecek ve mekânınız canlanacaktır. Noel baba ile yılbaşı promosyon haftanız daha da canlandırılacaktır. Noel babalar olduğu kadar yılbaşı promosyon ve eğlencelerinde son yıllarda noel annelerde bulunmaktadır. Noel anneler şıklık ve zarafetleriyle de dikkat çekmektedir

 

Noel Baba Hediye Servisinde çocuklarımızın heyecan ile bekledikleri yılbaşı akşamını renklendirmek amaçlanmıştır. Noel Baba Servisimiz İstanbul, Kocaeli, Gebze, İzmit, Sakarya, Adapazarı, Yalova, Gölcük, Sapanca, Kartepe, Dilovası,  bölgelerinin tamamına hizmet vermektedir. Noel baba servisinde çocuğunuza güzel nasihatler veren çocuk gelişimi konusunda eğitimli arkadaşlarımız sayesinde hem çocuğunuza Noel Baba aracılığı ile söylemek istediğiniz şeyleri söyleyecek hem de yapmaması gerek şeyleri Noel baba aracılığı ile söyleye bileceksiniz.

 

Detaylar ve Rezervasyon İçin : 0 (262) 641 81 81 / 0 (546) 668 84 41

 
aaaa aaaaekİpman kiralama
* Palyaço * Havai Fişek
* Pamuk Şeker * Kamera
* Ses Sistemi * Fotoğraf
* Fayton * Şerbetçi
* Gelin Arabası * Tatlıcı

 

FLY TUBE

Özel indirim
150 TL 250 TL