Gebze Organizasyon

Konfeti Makinası Kiralama - Konfeti Show

Rezervasyonlarınızı ; tarihlerde sorun yaşamamak için lütfen son güne bırakmayınız …
Facebook'ta Paylaş

Türkiye genelinde konfeti makinası satışı ve kiralaması hizmeti verdiğimiz web sitemize hoş geldiniz. Sitemiz üzerinden düğün , açılış , gösteri , spor , bayram , şenlik ve her türlü etkinlikte konfeti makinası hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

KONFETİ SATIN ALMAK YERİNE KİRALAMA TERCİH EDİN.

Konfeti makinasını satın alma yerine daha uygun fiyattan kiralamayı seçerek hem maliyetlerden  , hem depolama ve yer işgal etmeden kurtulmuş olacaksınız. Konfeti yağmuru ile organizasyonlarınıza hareketlilik kazandıracaksınız. Konfeti makinaları alan ve yapılacak etkinliğe göre 1 ile 3 arasında konfeti makinası aynı anda basınçla birlikte konfetileri dağıtmaya başlayacaktır. Başında duran elemanlarımız hareketli ayakları sayesinde konfetilerin dağılma alanını konfetileri sağa ve sola çevirerek geliştirecek ve dağıtacaktır.

konfeti makina   konfeti makinası kiralama  kiralık konfeti makinası

Konfeti ; Düğün , açılış , nikah dans pisti , gelin damat dansı , şenlik , spor müsabakaları , mezuniyet törenleri , doğum günü partileri , sünnet düğün organizasyonu , balo vb. eğlencelerde, spor karşılaşmalarında serpilen , küçük yuvarlak pul biçiminde kesilmiş renkli kâğıt parçaları dır. Elle atılmasının zor olması , elle ve bireysel olarak yukarıya kağıt parçalarının zor atılması konfeti makinalarının ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Konfeti makinaları bu küçük kağıt parçalarını CO2 karbonmonoksit gazı basıncı ile yaklaşık hava durumuna bağlı olarak 12 ile 15 metre yukarıya fırlatmaktadır.

aaaa aaaa
ekİpman kiralama
* Palyaço * Havai Fişek
* Pamuk Şeker * Kamera
* Ses Sistemi * Fotoğraf
* Fayton * Şerbetçi
* Gelin Arabası * Tatlıcı

 

FLY TUBE

Özel indirim
150 TL 250 TL